VLASTNÁ ŠŤASTNÁ REALITA

 

Ak vám nevyhovujú predvolené balíčky ŠŤASTNEJ REALITY, môžete si poskladať svoj vlastný balíček. Na výber máte aj jednotlivé produkty.

 

Kalendár šťastných dní

Kalendár šťastných dní 2020 budete dostávať v našej mailovej asistenčnej službe pravidelne každý mesiac dopredu. Súčasťou mailingu sú aj praktické tipy na tvorenie Šťastnej reality v bežnom živote a odborné odporúčania pre úpravy interiéru tak, aby ste si sami vedeli nastaviť svoje bývanie alebo firmu na aktuálne frekvencie šťastných priestorových energií. Toto je vítaná pomoc zvonku, ktorá vám poskytne výhodu pred konkurenciou, takže budete vždy v správnom čase na správnom mieste. Kalendár má skvelé použitie v biznise, rodinnom živote i v sebarozvojových aktivitách.

TERAZ v predpredaji za výhodnú cenu 33€ (predplatné na celý rok 99€) - v balíčku ŠŤASTNEJ REALITY ho máte ZDARMA

Darčeková mandalová služba

Celý rok môžete obdarovávať svojich blízkych. Nechajte nám ich mená, dátumy narodenia a adresy, kam doručíme mandalu s Vaším osobným venovaním. Mandaly máte s výhodnou 50% zľavou. Vybrať si môžete z troch cenových hladín: 3 ks mandaly 25x25cm - KLASIK cena 105€ / 6 ks mandaly 25x25cm - EXKLUZÍV cena 207€ / 9 ks mandaly 25x25cm - VIP cena 315€ /
Rozmer 25x25cm je zameniteľný za väčšie rozmery: 2 ks 25x25cm = 1 ks 40x40cm, 3 ks 25x25cm = 1 ks 50x50cm. Môžete si tak nakombinovať darčeky podľa potreby. K všetkým balíkom získate aj VOĽNÝ VSTUP do nášho celoročného sebarozvojového programu ŠŤASTNÁ REALITA.

Transformačná osobná mandala

Unikátny podporný prostriedok pre akékoľvek sebarozvojové aktivity. K mandale dostanete celoročný prístup do sebarozvojového programu ŠŤASTNÁ REALITA zdarma. Transformačná osobná mandala je to najlepšiečo, čo vývojom vzniklo v ateliéri Ľuba SLejzáka. Objednať si môžete osobnú transformačnú mandalu v troch veľkostiach - teraz za ZVÝHODNENÚ CENU:
50 x 50 cm - cena 222€
60 x 60 cm - cena 444€
80 x 80 cm - cena 888€

Mandala Anjel Lásky a VOĽNÝ VSTUP do Šťastnej reality

Zakúpením tejto mandaly /20 x 20 cm/ získavate VSTUP do celoročného sebarozvojového programu ŠŤASTNÁ REALITA.
Táto limitovaná ponuka je určená pre tých, ktorí si už v minulosti objednali osobnú mandalu od Ľuba Slejzáka, ale o ďalšej Transformačnej mandale neuvažujú, no napriek tomu by sa chceli tiež zapojiť do nášho unikátneho podporného programu.

Cena za mandalu a voľný celoročný vstup: 66€