Sebarozvojové online-učenie

Jadro ŠŤASTNEJ REALITY tvorí práve toto sebarozvojové online-učenie, ktoré je pridanou hodnotou k vašej osobnej transformačnej mandale. Ak človek pristúpi aktívne k svojmu sebarozvoju a nenechá sa len tak unášať osudom, má šancu v priebehu roka 2020 mnohé veci zmeniť k lepšiemu.

Sebarozvojové online-učenie pozostáva z nasledujúcich okruhov:

Transformačné minútky

originálne transformačné cvičenia na každý všedný deň, ktoré môžete robiť kdekoľvek, ak sa vyskytne voľná chvíľka (čakanie na zastávke, v rade, na úrade, u lekára, v aute, v práci, doma, na záchode, v posteli a pod.)

Kalendár šťastných dní

a jeho praktické využitie v rodinnom živote, v práci, v biznise a v sebarozvojových aktivitách.

Šťastné priestorové energie

efektívne nastavenie priestoru (domova alebo firmy) krok za krokom

Ako získať energiu?

Naše telo je úžasný prostriedok na načerpanie kozmickej energie. Vedomá práca s nebeskými a zemskými energiami je kľúčom k úspechu. Naučíme sa niekoľko jednoduchých účinných cvičení spojených s vizualizáciou, ktoré zvýšia našu výkonnosť a silu, ktorú priamo použijeme na tvorenie ŠŤASTNEJ REALITY.

Inšpiratívne rozhovory

Rozhovory o netradičných témach medzi Nebom a Zemou so zaujímavými osobnosťami.

Transformačná mandala

rôzne praktické návody na použitie, meditačná technika, sprítomnenie, rozjímanie, nastavenie mandalového programu.

Prebudenie srdca

účinná technika na vnášanie svetla a pochopenia do nevedomia, do našich tieňov a osobných problémov (preprogramovanie zdedených blokov, stresových zlozvykov a negatívnych presvedčení). Tvorenie pozitívnych obrazov ŠŤASTNEJ REALITY vo svojom srdci. Kľúčová kapitola celého sebarozvojového programu.

Aktivácia hojnosti

aktivovanie symbolov vnútri aj vonku, čisté inšpirácie z prírody a pozitívneho civilizačného prostredia. Aplikovanie zákona rezonancie v praxi. Tipy a návody na načerpanie energie a inšpirácie zvonku.

Sebarozvojové techniky

účinné techniky na zvládanie mysle, koncentráciu, premenu nepotrebných stereotypov na efektívne nové návyky, zvládanie stresu, prácu s časom a mnohými ďalšími praktickými cvičeniami, ktoré nám pomôžu skvalitniť život.

Liečenie hudbou

unikátne muzikoterapeutické nahrávky pre upokojenie mysle a naladenie sa na tvorenie ŠŤASTNEJ REALITY.

Liečenie maľovaním

originálne kreatívne relaxačné cvičenia, návody a postupy na tvorenie vlastných liečivých mandál, ktoré podporia vašu transformáciu.

Sebarozvoj pri deťoch

originálne kreatívne relaxačné cvičenia, návody a postupy na tvorenie vlastných liečivých mandál, ktoré podporia vašu transformáciu.

K všetkým týmto tématickým blokom budete mať prístup na našom novom webe šťastnarealita.online. Jednotlivé témy sú rozpracované do série tréningov, cvičení a vzdelávacích lekcií, ku ktorým sa môžete počas celého roka vracať. Tie, ktoré si obľúbite, budú tie najlepšie, ktoré by ste si mohli zaviesť do svojho života ako nové návyky, ktoré vás míľovými krokmi posunú vpred v ústrety každodennej ŠŤASTNEJ REALITE.

Celým sebarozvojovým ONLINE-UČENÍM vás budú sprevádzať Ľubo Slejzák a špecializovaní lektori, u ktorých môžete absolvovať úvodný kurz zdarma.

Aby sme Vám uľahčili orientáciu v našom sebarozvojovom online-učení, pripravili sme pre Vás 4 cesty LÁSKA, PRÁCA, ZDRAVIE, FINANCIE. Ak si vyplníte náš úvodný dotazník, z výsledku sa dozviete, ktorá životná oblasť je pre vás práve teraz najdôležitejšia, do ktorej by ste sa mali pustiť najskôr a naštartovať tak svoj hlboký SEBAROZVOJOVÝ PROCES, ktorý vás privedie prirodzenou cestou k schopnosti tvoriť okolo seba ŠŤASTNÚ REALITU.