Osobná transformačná mandala

Tvorca ŠŤASTNEJ REALITY Ľubo Slejzák namaľoval už viac ako 3000 mandál. V roku 2004 vytvoril unikátny systém maľovania mandál podľa 5 elementov a začal ako prvý na Slovensku maľovať osobné – partnerské a rodinné mandaly. Špeciálne pre tento sebarozvojový projekt vyvinul na základe svojich dlhoročných skúseností veľmi silnú a účinnú OSOBNÚ TRANSFORMAČNÚ MANDALU.

Osobná transformačná mandala je unikátny podporný prostriedok pre akékoľvek sebarozvojové aktivity. Nie je určená iba pre prácu s mysľou a jej nastavením na úspech a šťastie. Má omnoho širšie pôsobenie.

  • dokáže nám sprostredkovať živý zážitok prítomného okamihu a dlhšie nás v ňom udržať
  • pôsobí uzdravujúco na naše vedomie i podvedomie
  • udržiava našu pozornosť v bdelom stave a podprahovo drží naše ciele a túžby v hľadáčiku nášho životného smerovania
  • neustále nám pripomína spojenie s božským zdrojom a dodáva nám pokoj a istotu
  • táto špeciálna mandala obsahuje stredový bod pre ukotvenie pohľadu a je výborným prostriedkom na meditovanie a rôzne ďalšie duševné transformačné techniky
  • k mandale dostanete návod na niekoľko rôznych spôsobov použitia, takže si môžete vybrať to, čo vám najviac vyhovuje
  • vašu mandalu vám pomôžeme u vás doma umiestniť na najlepšie miesto tak, aby ste s ňou mohli pohodlne pracovať a zároveň, aby jej vibrácie pozitívne posilnili celé vaše bývanie a jej obyvateľov 
Mandala je osadená v luxusnom ráme, aby sa zvýraznil jej význam a určite to bude aj krásny interiérový prvok, ktorý môže byť inšpiráciou pre ostatných. Súčasťou balíčka sebarozvojového programu je Darovacia mandalová služba, v ktorej máte možnosť počas celého roka 2020 obdarovávať mandalami svojich blízkych a priateľov. Zostane im tak spomienka na váš veľký sebarozvojový mandalový rok a zároveň im môže byť mandala nápomocná v ich živote. Pridanou hodnotou transformačnej mandaly je celoročný sebarozvojový program, do ktorého sa môžete slobodne zapojiť a vyskúšať si tak možnosť naladiť sa na tvorenie svojej vlastnej ŠŤASTNEJ REALITY.

Cena za celý sebarozvojový program zahŕňa v sebe iba cenu osobnej transformačnej mandaly a Darovacej mandalovej služby. Ďalšie podstatné veci ako sebarozvojový online-kurz, kalendár šťastných dní, manuál šťastných priestorových energií, asistenčná mailingová podpora a osobné konzultácie počas celého roka 2020 sú ZDARMA.

 

Vybrať si môžete z troch balíčkov: ŠŤASTNÁ REALITA klasik / exkluzív / VIP. Jednotlivé úrovne sa líšia veľkosťou osobnej transformačnej mandaly a počtom mandál určených na podarovanie pre vašich blízkych.