Manuál priestorových energií

Manuál priestorových energií vám každý mesiac poskytne aktuálne šťastné energie. Ako sa môžete naladiť na túto šťastnú frekvenciu? Veľmi jednoducho. Potrebujete vedieť, v ktorej časti vášho bývania alebo firmy sa aktuálne šťastné energie nachádzajú a potom stačí tieto energie iba vedome aktivovať. Ak neviete presne určiť, kde sa nachádzajú svetové strany, napíšete nám, pošlite pôdorys a my vám s tým radi pomôžeme.

Kde sa nachádzajú šťastné priestorové energie v marci?

Na obrázku vidíte, že šťastie podporujúce energie sa počas marca nachádzajú na severozápade, severovýchode a juhovýchode. Múdre teda je urobiť zopár opatrení v dizajne a spôsobe užívania priestoru.

Ako môžem aktivovať šťastné energie?

  • Ak môžete, zdržiavajte sa v týchto troch šťastných sektoroch čo najčastejšie a vykonávajte v nich hocijaké činnosti. Pomôže, ak v týchto sektoroch budete aj spať. Vytvorte v týchto miestach niečo zaujímavé pre deti, aby sa tam mohli hrať. Zaveste si tam pekný obraz alebo plagát zobrazujúci hojnosť, luxus alebo vaše tajné túžby.
  • Ak máte v šťastnom sektore vchod do bývania alebo firmy, vyhrali ste! Každý človek, ktorý tadiaľ prejde, vám donesie do vnútra kúsok šťastia. Vyzdobte si preto vstupné priestory priateľsky a prívetivo, ideálne je zaželať každému veľa šťastia.
  • Umiestnite do šťastných sektorov symboly prosperity a šťastia. Fantázii sa medze nekladú. /zlatá rybka, misa plná polodrahokamov alebo slnečnicových semienok, vianočné bambule, pokladnička, podkova, zlatá tehla, zlatá kreditná karta, pohľadnica z luxusnej dovolenky a pod./
  • Poproste životodárny Vesmír – milujúceho Stvoriteľa a Lásku, nech k vám zo severu a z východu prúdi šťastná energia. A je to!
Prečo nevyužiť šťastné energie, keď k nám všetkým prirodzene prúdia z Vesmíru, len málokto o nich vie. Toto poznanie totiž ovládajú len špecialisti, ktorí profesionálne študujú feng shui a dômyselnú metódu nazývanú Lietajúce hviezdy. Tvorca Šťastnej reality – Ľubo Slejzák sa venuje lietajúcim hviezdam už viac ako 15 rokov, takže to máte zo spoľahlivého informačného zdroja.

Manuál priestorových energií budete mať každý mesiac k dispozícii v našom Emailovom servise, ak si zakúpite ktorúkoľvek z úrovní sebarozvojového programu ŠŤASNÁ REALITA – klasik / exkluzív / VIP alebo ak si zakúpite Kalendár šťastných dní.

Viac o unikátnej sebarozvojovej ceste Šťastná realita sa dočítate TU: