KROK ZA KROKOM

 
 • V súčasnosti nájdete na webe či v kníhkupectvách veľa odborníkov na Šťastie. Každý z nich ponúka trochu iný recept na to, ako šťastie dosiahnuť. V prvom rade je dôležité si uvedomiť, že ŠŤASTIE nemusíme DOSAHOVAŤ, nemusíme si z neho robiť strategický cieľ. ŠŤASTNÁ REALITA je všadeprítomná a je blízko nás. Len ju nedokážeme vnímať, lebo máme preťaženú myseľ a sme príliš zaujatí vonkajšími okolnosťami. Na Šťastnú realitu sa stačí naladiť, chytiť správnu frekvenciu
 • Vypočujte si pozorne, čo hovorí na našom webe populárny kvantový fyzik Ján Rak. Je len v našich hlavách, akú realitu okolo seba vytvoríme. Človek má DAR TVORIŤ. Často sa však myšlienkami prepadáme do nižších svetov chudoby a utrpenia, kam nás ťahajú aj médiá. Tvoríme okolo seba negatívnu realitu a ani nevieme, že sme za to zodpovední. Preberáme myšlienkové modely svojich predkov, ktorí trpeli vo vojne alebo za komunistov a generácia súčasných dôchodcov trpí ešte aj dnes v čase blahobytu. Zotrvačnosť ich utrápených životov preberáme na seba a tvárime sa, že tiež musíme trpieť ako oni. Ale nie je to pravda!

   

 • Nemusíme trpieť a nemusíme preberať dedičné vzorce utrpenia.

  Je to v našich rukách a tiež v hlave a v srdci. Riešenie je v tom, že vedome začneme tvoriť ŠŤASTNÚ REALITU a zahrnieme do nej aj svojich blízkych a priateľov. Tak sa dá rozbiť aj reťaz dlhého viacgeneračného utrpenia.

 • Ak začneme žiť v ŠŤASTNEJ REALITE, pre koho to vlastne robíme? Zdalo by sa, že to robíme sami pre seba, ale nie je to celkom tak.
 • Robíme to aj pre naše deti. Vnášame do genetickej informácie svojho rodu niečo nové, pozitívne.
 • Vnášame tam svetlo radosti zo života, svetlo hojnosti a prosperity, lepšie možnosti rozvoja pre našich potomkov, vnukov, pravnukov a to už je celkom silná káva! Čo vy na to? Stojí za to tvoriť ŠŤASTNÚ REALITU, ktorá pomôže aj vašim potomkom?

 • Naučíme sa používať energiu srdca na tvorenie silných obrazov šťastia, ktoré vyliečia naše bolesti ukryté v podvedomí.
 • Zavedieme do svojho života nové zvyky, ktoré nás budú posilňovať v schopnosti tvorenia ŠŤASTNEJ REALITY.
 • Naučíme sa NEČAKAŤ a každú chvíľku nášho uponáhľaného života využijeme na VNÚTORNÚ SPOLUPRÁCU S TVORCOM ŽIVOTA
 • Vyskúšame si zákon rezonancie v praxi a aktivujeme symboly hojnosti vo svojom živote
 • Okrem vnútorného tvorenia ŠŤASTNEJ REALITY si pomôžeme aj šťastnými energiami ZVONKU, ktoré k nám prirodzene prichádzajú v rôznych formách. Prvú pomoc nám poskytne KALENDÁR ŠŤASTNÝCH DNÍ. Ak ho prepojíme s poznaním, kde sa práve nachádzajú ŠŤASTNÉ PRIESTOROVÉ ENERGIE, naučíme sa BYŤ v správnom čase na správnom mieste a získame tak tajnú výhodu, ktorú poznajú len zasvätení ľudia. Mimochodom, túto výhodu si užívali mnohí osvietení králi a cisári pred nami.
 • Žiť v ŠŤASTNEJ REALITE neznamená byť permanentne šťastný a v eufórii. Tajomstvo tvorenia ŠŤASTNEJ REALITY spočíva v zlatej strednej ceste – v tichej radosti. Skutoční tvorcovia ŠŤASTNEJ REALITY sú nenápadní, s láskou modelujú životné situácie tak, aby šťastie vznikalo samovoľne a bolo potešením pre všetkých.
 • Unikátnou podporou na našej sebarozvojovej ceste bude OSOBNÁ TRANSFORMAČNÁ MANDALA od samotného tvorcu ŠŤASTNEJ REALITY – Ľuba Slejzáka. Po osobnej konzultácii vznikne pre vás mandala ušitá na mieru nielen podľa dátumu narodenia, ale najmä podľa vášho aktuálneho životného smerovania. Mandala vám môže pomôcť prekonať rôzne vnútorné bloky a nesprávne životné presvedčenia, pomôže vám stíšiť nadmernú myšlienkovú aktivitu a sústrediť sa na tvorenie svojej novej ŠTASTNEJ REALITY. Získate unikátny tranformačný prostriedok a podporu na celý život.

Unikátnu sebarozvojovú cestu ŠŤASTNÁ REALITA máte k dispozícii odo dňa zakúpenia na celých 12 mesiacov s možnosťou predĺženia.

Predplaťte si svoju ŠŤASTNÚ REALITU, získajte ju VÝHODNEJŠIE až s 50% ZĽAVOU: