Kalendár šťastných dní

Viete, že niektoré dni prinášajú človeku viac šťastia ako iné?

V našej sebarozvojovej ceste Šťastná realita sme sa rozhodli počas celého roka 2020 spolupracovať s najlepšími astrológmi na Slovensku. Naučíme sa využívať silu prítomného okamihu, v ktorom kulminuje šťastná konštelácia nebeských energií.

Prečo to nevyužiť v každodennom živote? Môžete si k sebe pritiahnuť viac šťastia bez veľkého úsilia. Spojte svoje sily s úžasnými nebeskými energiami, ktoré sú tu pre všetkých. Stačí, ak si nastavíte vo svojej hlave pozitívne očakávania a urobíte správne rozhodnutia v správnom čase.

Unikátny kalendár šťastných dní pripravujeme v spolupráci s najlepšími astrológmi na Slovensku.

V marci napríklad Kalendár šťastných dní vyzeral takto:

Na čo sú vhodné jednotlivé dni, sa dozviete v návode k používaniu kalendára, ktorý Vám príde v prvom maili. Šťastný deň je napríklad vhodný na všetko, v podnikateľskej oblasti je to výborný deň na obchodovanie, zisky, podpisovanie dobrých zmlúv a pod.

Keď si zakúpite Kalendár šťastných dní, budeme Vám celých 12 mesiacov od zakúpenia (napr. od marca 2020 do marca 20201) posielať pravidelne náš mailing s kalendárom a ďalšími bonusmi.

Počas celého roka 2020 môžete od nás dostávať spoľahlivé tipy na šťastné dni. Je to vítaná pomoc zvonku a je to aj poučná spolupráca s Pánom Času. Keď sa spojí vaše vnútorné úsilie s pozitívnymi vonkajšími energiami, celý proces tvorenia Šťastnej reality môžete krásne urýchliť.

Kalendár Šťastných dní môžete od nás dostávať každý mesiac v našom pravidelnom mailingu.

  • Okrem Šťastných dní v ňom nájdete aj kritické dni, kedy je vhodné zdržať sa akcie i rozhodovania a ušetríte si zbytočnú námahu alebo láskavé, či magické dni s podrobným návodom, ako silu jednotlivých dní môžete využiť pre tvorenie svojej Šťastnej reality.
  • Súčasťou mailingu budú aj tipy na praktické Minútové sebarozvojové cvičenia, ktoré vám uľahčia život a pomôžu pri zvládaní stresu
  • Ako bonus k tomu dostanete aj odborné odporúčania pre úpravy interiéru tak, aby ste si vedeli sami nastaviť svoje bývanie alebo firmu na aktuálnu frekvenciu šťastných priestorových energií a využili tak zo svojho priestoru maximum

Cena predplatného na celý rok je 99€

teraz v predpredaji za 33€

Po zakúpení predplatného vás zaradíme medzi odberateľov našich pravidelných mailov a po dobu 12 mesiacov budete od nás dostávať vždy aktuálne informácie o šťastných dňoch a šťastných energiách.

Ak by ste sa rozhodli zapojiť do celého sebarozvojového programu Šťastná realita, získate Kalendár šťastných dní ZDARMA a k tomu veľa ďalších skvelých bonusov. Viac informácií TU: